Dvere

Naša spoločnosť Vám vie okrem vlastnej výroby ponúknuť aj dvere a zárubne od iných známych výrobcov. Vďaka ich širokému sortimentu si stačí len vybrať tie správne dvere pre rôzne stavebné objekty - domy, byty, hotely, školy, v rôznych prevedeniach - zvukotesné, protipožiarne. Samozrejmosťou je doprava, montáž, záručný a aj pozáručný servis. Našim zákazníkom vieme poskytnúť technické poradenstvo priamo na mieste kde sa bude zákazka realizovať ešte pred samotným dokončením stavebných otvorov, čím viete predísť zbytočným stavebným úpravám a s tým súvisiacim predražovaním vašej stavby. Touto kombináciou našej výroby a bohatým sortimentom iných výrobcov, vieme uspokojiť požiadavky každého zákazníka, so zameraním na kvalitu a cenu.

V prípade záujmu o predbežnú cenovú ponuku, máte k dispozícii tlačivo ktoré si pohodlne stiahnete a vyplnené nám ho zašlete späť. Tlačivo môžete vyplniť podľa priloženého vzoru. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii na telefonických číslach uvedených v kontaktoch. V prípade záujmu o osobné stretnutie, na mieste kde by sa mala zákazka realizovať, nás kontaktujte pre dohodnutie termínu stretnutia. V tomto prípade si so sebou prinesieme vzorkovníky povrchových úprav od nami ponúkaných výrobcov.

Pri zameraní na mieste realizácie, len za účelom predbežnej cenovej ponuky, technické poradenstvo neposkytujeme!! Bezplatné technické poradenstvo sa týka len pri zákazke ktorá sa bude realizovať cez našu spoločnosť.

company logo

Verte

Dvere Verte vyrába spoločnosť Porta KMI. Verte používa najnovšie technologické postupy a vysokú kvalitu použitých materiálov a vďaka tomu vznikol kvalitný produkt, ktorý spĺňa vysoké nároky na prevedenie. Atribútom kolekcie, na ktorý je treba upozorniť, je použitie inovačnej technológie: obvodové pokrytie výrobku. Spojenie materiálu je prakticky pre užívateľa neviditeľné z dôvodu umiestnenia spoja do vnútornej časti polodrážky. Vďaka použitiu tejto technológie je estetický efekt mnohonásobne väčší a hrany dverí sú odolnejšie na mechanické poškodenie.

company logo

Sapeli

Okrem štandardných zárubní SAPELI vyrába široký sortiment zárubní atypických rozmerov, pre ktoré od roku 2010 funguje nová technológia linky Kraft. Tá využívala najmodernějšie technologické možnosti v spojení s počítačovým vybavením. V jihlavských Starých Horách sídli tiež výroba dverí SAPELI s umelým povrchom, tzv. fólií, CPL a HPL laminátom, ktorý zaisťuje závod Dekor.

company logo

Solodoor

V súčasnej dobe vyrába spoločnosť Solodoor a.s. ročne viac ako 250 000 interiérových dverí a 80 000 obložkových zárubní. Od 28.1.2004 je spoločnosť Solodoor a.s. držiteľom certifikátu ISO integrovaného systému podľa noriem ČSN EN ISO9001:2008 a ČSN EN ISO 14 001:2004. Základnou stratégiou spoločnosti je ponúkať portfólio svojich výrobkov smerujúcich prevažne do stredného cenového segmentu so súčasným zachovaním najkratších dodacích termínov na trhu.

company logo

Porta Doors

Vysoké estetické hodnoty dverí Porta sú výsledkom vysokej kvality výroby dverí, zaujímavého designu a špeciálnej technológie dyhovaných hrán a tesnenia zárubní, čo zvyšuje ich funkčnosť o zaručený tichý chod a tesnosť. Súbežne s dynamickým rozvojom firma rozšírila svoj sortiment výrobkov o ploché interiérové dvere, lakované a laminátové dvere, ktoré odpovedajú dnešným architektonickým požiadavkám obytných a verejných budov.

Viete si vybrať správne dvere a zárubne

Pre pokračovanie na ďalšiu stránku kliknite na "Pokračovať".